امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده های کاربردی برای تغییر فضای غذاخوری
اتاق غذاخوری معمولا فضایی در کنار آشپزخانه و پذیرایی میباشد که برای دورهم بودن خانواده در هنگام صرف غذا استفاده میشه و کاربرد به خصوص دیگه ای نداره. با استفاده از مبلمان زیبا و مناسب میتونین این فضای ساده رو تبدیل به محیطی دلنشین کنید. مهمترین مبلمان به کار رفته در غذاخوری، میز غذاخوریست. معمولا به دلیل سادگی فضا، طراحی دکوراسیون و بخصوص نوسازی اون بسیار سخته که من در این مطلب سعی میکنم سه آیتم رو بهتون معرفی کنم که بیشترین تاثیر رو در تغییر فضای غذاخوری دارند. پس با من همراه باشید.
صندلی ها بهترین گزینه برای تغییر فضای غذاخوری اند
یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر در فضای غذاخوری تغییر در مدل صندلی هاست و تاثیری بیشتر از میز غذاخوری هم داره. صندلی ها میتونن کاملا ساده باشن یا برای داشتن فضایی زیباتر انتخابی جسورانه داشته باشین. بسیاری از طراحان سعی میکنند از صندلی هایی ساده برای میزهای غذاخوری استفاده کنند. با خریدن مجموعه ای از صندلی های شگفت انگیز در سبک ها و طرح های متفاوت از مدرن و مینیمالیستی گرفته تا مدل های روستایی یا مد روز سبکی متفاوت رو در فضای غذاخوری به وجود بیارین.
سعی کنید مدل صندلی ها و رنگ ها رو طوری انتخاب کنید که با بقیه ی لوازم و اثاثیه هارمونی و هماهنگی داشته باشن. حتما نیازی نیست هربار برای ایجاد تغییر در دکوراسیون تمام صندلی ها رو تعویض کنید بلکه میتونین روکش اونها رو عوض کرده یا اونها رو رنگ آمیزی کنید تا صندلی هایی نو و تازه د اشته باشین.
با تغییر لوسترها فضایی جدید بسازید
یکی از راه های ساده، تاثیرگذار و کم هزینه برای نوسازی و ایجاد تغییر در اتاق غذاخوری، تغییر یا تعویض وسایل نورپردازیه. شما میتونین از طرح ها و سبک های متفاوت در انتخاب لوسترها بهره ببرین. میتونین لوستری بزرگ، درخشان و خیره کننده انتخاب کرده و با نصب اون در بالای میز غذاخوری تمام توجه و تمرکز رو به اون سمت جلب کنید.
با استفاده از سبک ها و شکل های متفاوت لوسترها و به کار بردن متریال های مختلف در اون مانند فلز، پارچه، چوب یا شیشه، بافت و زیبایی رو به محیط خونوادگیتون اضافه کنید. منبع : دکوراسیون داخلی
آثار هنری و تابلوهای زیبا
یک اثر هنری یا یه عکس میتونه با ایجاد حس جدید و افزودن بافت و رنگ به محیط، به طور کامل فضا رو تغییر بده. در صورت نیاز میتونین از تابلویی بزرگ روی دیوارتون استفاده کنید و از تضاد رنگ ها در اون بهره ببرین.
نیازی نیست از تابلوهای معروف یا نقاشی های گرانبها استفاده کنید بلکه میتونین عکس های مورد علاقتون رو چاپ کرده و دیوارها رو با اونها تزئین کنید.
پاسخ
roseتشکر شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان