سیستمی‌ها
افزونه ارسال پست مهمان AccessPress Anonymous Post Pro - نسخه‌ی قابل چاپ

+- سیستمی‌ها (http://forums.systemiha.ir)
+-- انجمن: عرفان (http://forums.systemiha.ir/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: تجربه های شخصی بچه های انجمن (http://forums.systemiha.ir/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: افزونه ارسال پست مهمان AccessPress Anonymous Post Pro (/showthread.php?tid=1122)افزونه ارسال پست مهمان AccessPress Anonymous Post Pro - youka - 2020/06/01

افزونه ارسال پست مهمان – شاید شما هم مدیر یک وب سایت هستید و فرصت کافی برای ایجاد و بروزرسانی محتوا سایت خود را ندارید . و شاید هم بخواهید برای وب سایت و یا فروشگاه آنلاین خود بازدید کننده و مشتری فراهم کنید . و شاید بخواهید برای وب سایت و یا وب لاگ خود بک لینک بسازید و کالا و خدمات خود را به هزاران نفر معرفی کنید . شاید هم شما یک تولید کننده محتوا هستید و میخواهید به عنوان یک فری لنسر به کسب درآمد بپردازید ؟
اگر هر کدام از موارد ذکر شده برای شما مهم هست پس با ما همراه باشید . امروز افزونه ای را به شما معرفی میکنیم که بوسیله آن میتوانید برای پیشرفت سایت خود اقدام کنید . افزونه AccessPress Anonymous Post Pro به این صورت عمل می کند که کاربران عضو شده در وب سایت شما می توانند با نوشتن محتوا در پیشرفت سایت شما مشارکت کنند و یا اگر فری لنسر هستند با تولید محتوا در سایت شما کارمزد دریافت کنند .
افزونه ارسال پست ناشناس یا مهمان چطور کار می کند ؟
بر اساس تنظیماتی که شما به عنوان مدیر سایت اعمال میکنید کاربران مطالب و پستهای خود را ارسال میکنند که به صورت پیش نویس ، منتظر بازبینی توسط مدیر سایت و یا منتشر شده در پیشخوان مدیریت سایت وردپرسی شما ذخیره می شود و شما میتوانید آنها را بررسی و در صورت مطلوب بودن تایید کنید . افزونه ارسال پست مهمان AccessPress Anonymous Post Pro به صورت کاملاٌ فارسی سازی شده به شما ارائه میشود .