سیستمی‌ها
بررسی اسپیکر Harman Kardon Onyx Mini - نسخه‌ی قابل چاپ

+- سیستمی‌ها (http://forums.systemiha.ir)
+-- انجمن: عرفان (http://forums.systemiha.ir/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: تجربه های شخصی بچه های انجمن (http://forums.systemiha.ir/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: بررسی اسپیکر Harman Kardon Onyx Mini (/showthread.php?tid=1062)بررسی اسپیکر Harman Kardon Onyx Mini - mr.mousa - 2018/02/23

اسپیکر Onyx Mini همانطور که از نام آن مشخص است نسخه کوچک اسپیکر های سری Onyx مانند ONYX STUDIO 4 است. ارائه نسخه Onyx Mini باعث کاهش قیمت و افزایش امکان حمل و نقل است و برای افرادی که به توانایی هزینه برای محصولات گرانقیمت را ندارند و یا زیاد آن را حمل میکنند بسیار مناسب است.

خرید اسپیکر Harman Kardon Onyx Mini

طراحی

طراحی مدرن و شیک اسپیکر Onyx Mini در نگاه اول نظر همه را به سمت خود جلب می‌کند. طراحی اسپیکر های هارمن کاردن خاص و متفاوت از سایر برندهای این حوزه است. این اسپیکر ابعادی برابر با 145 × 158 × 95 میلی متر و وزن 578 گرم دارد. شاید کمی وزن دستگاه سنگین باشد اما کیفیت ساخت و قطعات حرفه ای استفاده شده دز آن این مسئله را توجیه می‌کند.

اتصال با بلوتوث

اسپیکر Onyx Mini از طریق بلوتوث نسخه 4.1 به دستگاه های مختلف دارای بلوتوث متصل می‌شود. این اسپیکر قابلیت اتصال همزمان به 3 دستگاه را دارد که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

اگر دستگاهی دارید که امکان ارتباط بلوتوث برای آن مقدور نباشد نگران نباشید, با استفاده از جک 3.5 میلی‌متری یا همان کابل AUX می‌توانید هر دستگاه های را به اسپیکر Onyx Mini متصل کنید و شنیدن موسیقی لذت ببرید.

اتصال چند اسپیکر Onyx Mini به همدیگر

اگر 2 دستگاه اسپیکر Onyx Mini داشته باشید می‌توانید آن ها بصورت بی‌سیم به همدیگر متصل کنید تا موزیک در هر دو اسپیکر پخش شود و صدا را دو برابر کنید.

امکان مکالمه

اسپیکر Harman Kardon Onyx Mini علاوه بر بلندگوهای قدرتمند 45 میلیمتری, دارای میکروفون برای دریافت صدا از سوی کاربر نیز است. میکروفون این امکان را به شما می‌دهد تماس های تلفنی خود را با آن پاسخ دهید و یا مکالمه جمعی و خانوادگی داشته باشید. قابلیت حذف نویز و اکو کیفیت مکالمه بالایی به ارمغان می‌آورد.

میزان شارژ

اسپیکر Onyx Mini با هر بار شارژ کامل امکان پخش 10 ساعت موسیقی بصورت مداوم را دارد. این میزان شارژ بسیار مناسب است و می‌توانید چند روز بدون نیاز به شارژ از آن استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که این ساعت اعلام شده بصورت میانگین است و میزان صدا اسپیکر روی میزان شارژ آن تاثیر دارد و هر چه صدا زیاد تر باشد میزان مصرف شارژ بیشتر می‌شود.

برای شارژ کامل این اسپیکر هارمن کاردن به 3 ساعت زمان نیاز است.